Keçeden Yapılmış Değişik Çantalar

Keçeleri kullanarak birbirinden şık tasarımlar yapabilirsiniz.Keçe kolye,küpe,bileklik,yüzük,broş,keçeden kemer,keçeden ayna,keçeden iğnelik,keçeden oyuncaklar,keçeden buzdolabı süsü, bunun yanında keçe ile çanta süsleme,atkı süsleme,şapka süsleme,keçeden yaka iğneliği  kullanabilirsiniz.

Keçe ile aksesuarlar yapmak oldukça kolay Nakonun sitesinden yada tuhafiyelerden yün ve gerekli diğer malzemelerinizi alıp yapmaya başlayabilirsiniz.

Keçe ile küçük yuvarlaklar yapmak oldukça kolay elinize biraz yün alıp sabunlu su ile avuç içinde biraz yuvarlayın kurumasını bekleyin. fakat düz büyük keçeler yapmak biraz zahmetli ve hele de desenlilerini yapmak tecrübe gerektiriyor.(Keçe yapımını aksesuarlar kategorisinde inceleyebilirsiniz)

İşte keçeden yapılmış el çantası örnekleri…

çocuklarınız için değişik çantalarkedili kolay çocuk çantası

çocuklara çantalar

kelebekli çanta kirazlı keçeden yapılmış el çantası

keçe çantalarpalyaço keçe çantalar

.

Related Posts with Thumbnails
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Yorum yazın

Yorumlarda kullanabileceğiniz etiketler..: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>