Zarif Boncuklu Peçete Halkaları

inci boncuklarla yapılan peçete halkası

Beyaz İncili Pembe Peçete Halkası

Zarif peçetelikler
Peçete halkalarını rengarenk boncuklarla yada güllerle bezeyebilirsıniz. Bu uygulama için size gereken malzemelerse, metal peçete halkaları, uygun renklerde boncuklar, inciler, takı yapımında kullanılan ince tel, misina, iğne, iplik, makas, ince uçlu pense, kurdela, kumaş vb. Mesela uygulamaya misinayı, aldığınız peçete halkalarının çapına uygun ölçüde keserek başlayın. Daha sonra boncukları dizdiğiniz misinayı peçete halkasının etrafından dolayın ve ucunu düğümleyin. Aynı işlemi her sıra için tekrarlayın. Cıvıl cıvıl renklerdeki peçeteliklerinizle sofranızın daha neşeli görüneceğinden kuşkunuz olmasın.

Boncukların renkleri yemek takımınızla uyumlu olarak değiştirilebilir veya istege göre daha parlak taşlar veya boncuklarda kullanılabilir.

İşte sizlere birkaç peçete halkası modeli…

inci boncuklarla peçete halkası

İncilerle Yapılmış Yeşil Peçete Halkası

renkli boncuklarla yapılmış peçete halkası

Renkli Boncuklarla Süslenmiş Peçete Halkası

sarı boncuklu çok şık peçete halkası

Sarı Çiçekli Peçete Halkası

Zarif peçetelikler
Peçete halkalarını rengarenk boncuklarla bezeyebilirsıniz. Bu uygulama için size gereken malzemelerse, metal peçete halkaları, uygun renklerde boncuklar ve biraz misina. Uygulamaya misinayı, aldığınız peçete halkalarının çapına uygun ölçüde keserek başlayın. Daha sonra boncukları dizdiğiniz misinayı peçete halkasının etrafından dolayın ve ucunu düğümleyin. Aynı işlemi her sıra için tekrarlayın. Cıvıl cıvıl renklerdeki peçeteliklerinizle sofranızın daha neşeli görüneceğinden kuşkunuz olmasın.
Related Posts with Thumbnails
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Yorum yazın

Yorumlarda kullanabileceğiniz etiketler..: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>